Grupės komanda:

Pedagogai: Ingrida Matusevičienė
Erika Verenienė

Auklėtojos padėjėja: Daiva Bondzinskienė

Grupės telefonas – 86382739

Dalyvaujame projektuose:

„ SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ“

„ SVEIKUOLIŠKA MOZAIKA“

Grupėje mažieji yra laukiami, mylimi, jaučiasi saugūs ir suprasti. Žaisminga, kūrybinga ir šilta grupės aplinka įkvepia vaikučius palengva žengti pažinimo takeliu. Tenkindami prigimtinį vaiko poreikį žaisti, sudarome galimybę vaikams rinktis veiklas, jų trukmę, draugus, priemones, žaidimų erdves. Skatiname vaikų kalbinį aktyvumą: sekame pasakas, dainuojame, žaidžiame pirštukų žaidimus, vaidiname pirštininėmis, pirštukinėmis lėlėmis. Siekiame palaikyti nuoširdžią bendravimo kultūrą. Mūsų grupėje formuojami vaidybos gebėjimai, mėgstamiausia vaikų veikla yra įvairių pasakų, kūrinėlių inscenizavimas. Didžiausią dėmesį skiriame Emocinio intelekto formavimui. Grupėje vykdoma ikimokyklinio ugdymo programa „Kimochis“ ir tarptautinė programa „Zipio draugai“. Turime draugą – į vaikų namus keliaujantį žaislą kiškutį Labuką, o jo nuotykiai užrašomi ,,Kiškučio Labuko dienoraštyje“.

 

Grupės simbolis kiškutis „Labukas” kviečia vaikučius drauge klausytis pasakų, kalbėtis, juokauti, piešti, vaidinti, skaičiuoti, dainuoti.

Grupėje vykdomos programos „Kimochis” ir „Zipio draugai”, padės suvokti ir skatins kalbėti apie savo jausmus, išmokys būdų kaip lengviau įveikti kasdieninius sunkumus.

     

Grupėje „gyvena” pamėgtų pasakų herojai, kurie suteikia galimybę pajusti kūrybinę laisvę, tapti mažuoju aktoriuku.